منو

 

کود جادویی HB-101

اچ بی ۱۰۱ عصاره ایست که توسط متخصصین و دانشمندان ژاپنی پس از سال ها تحقیقات، از تجزیه و استخراج عناصر موجود در گیاهانی نظیر سدروس، کاج، سرو، بارهنگ، موز و مشابه آنها که دارای طول عمر و مقاومت بالایی هستند بدست آمده است.

اچ بی ۱۰۱ طبق آخرین نتایج و تحقیقات عامل مؤثری در بهبود رشد بوده و محصولات را تا ۳۰درصد افزایش می دهد.

اچ بی ۱۰۱ که در زمان های گذشته در معالجه برخی بیماری های انسانی از آن استفاده می شده است، هیچ گونه اثر سوئی بر روی انسان و حیوان نداشته و ۱۰۰ درصد عاری از هرگونه مواد شیمیایی می باشد

این محصول نه یک ماده شیمیائی کشاورزی است و نه یک کود، بلکه یک محلول کاملا طبیعی و پشتیبان گیاهِ سالم می باشد بنابراین اچ بی ۱۰۱ یک احیاءکننده و افزایش دهنده رشد گیاه می باشد.

 

 

 

مزایای استفاده از HB-101

۱-افزایش‌ رشد و ایجاد مقاومت در گیاهان

۲-کاملاً طبیعی و بدون ضرر برای انسان، حیوان و خاک

۳-افزایش استقامت ساقه در گیاهان

۴-جلوگیری از تنش گیاه در برابر سرمای شدید

۵-جلوگیری از ریزش گل و محصول در گیاهان

۶-افزایش ماندگاری گل‌های شاخه بریده

۷-افزایش رشد و شادابی گل‌های زینتی و آپارتمانی

۸-افزایش درخشندگی و خوشفرمی گل‌ها، برگ‌ها و میوه‌ها

۹-دورکننده حشرات و قارچ‌های مضر از گیاهان

۱۰-افزایش سرعت جوانه‌زنی و رشد گیاهان

۱۱-بهبود طعم محصول درختان میوه

هنگامیکه اچ بی ۱۰۱ بر روی برگها قرار میگیرد باعث میگردد جذب مواد مغذی با سهولت و سرعت بیشتری انجام پذیرد و از طریق یون های کلسیم و سدیم اچ بی ۱۰۱ مواد مغذی بیشتری به برگ انتقال یافته و در نتیجه فتوسنتز در برگ تشدید می گردد که نشان ظاهری آن قوی و سبز تر شدن برگها میباشد. همچنین اچ بی ۱۰۱ که دارای یون های معدنی متفاوتی میباشد فعالیت میکرو ارگانیسم ها در ساقه و ریشه را افزایش میدهد و موجب جذب مواد لازم و ایجاد بالانس مطلوب و در نتیجه استحکام ساقه و ریشه و انتقال بهتر مواد مغذی خام به برگها گردیده و برگشت سریع مواد پرورده شده به ساقه و ریشه را موجب میگردد که این عمل باعث افزایش ذخیره موادی چون نشاسته و گلوکز در گیاه میشود.

 

  • اچ بی ۱۰۱ به راحتی به سایر مواد مصرفی گیاهان قابلیت اختلاط داشته و هیچگونه واکنشی نخواهد داشت.

تولیدکنندگان ژاپنی این محصول اذعان دارند که این ماده در همه موارد اثرات بسیار مفیدی داشته و با افزایش قدرت جذب فقط و فقط به صورت طبیعی باعث تغییرات چشمگیر در کیفیت و کمییت محصولات خواهد شد.

 

 

دسته بندی ها: کود

دیدگاه ها